Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Niektóre z nich mogły zostać już zapisane. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
magazyny i biura do wynajęcia

Decydując się na wynajęcie magazynów w Domarze możecie Państwo wybrać spośród dwóch lokalizacji.

Magazyny przy ul. Michała, w okolicy ul. Głównej, na poznańskiej Śródce - to idealna lokalizacja dla działalności uciążliwej, dla firmy dytrybucyjnych FMCG, budowlanych, motoryzacyjnych i innych.

Magazyny przy ul. Strzeszyńskiej to doskonałe zaplecze dla firm potrzebujących duże powierzchnie magazynowe nawet na kilka tygodni. MAGAZYNY SZYTE NA MIARĘ - PŁACISZ ZA TYLE DNI ILE POTRZEBUJESZ. Takie elastyczne podejście pozwala kontrahentom współdecydować o ponoszonych opłatach. Pozwala również lepiej zarządzać powierzchnią magazynową.


Przy magazynach znajdują się również biura.
 PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES DO NAS


Centrum Logistyczne - Magazyn - Poznań PODOLANY - ul. Strzeszyńska 35/37
Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum miasta, w północnej części Poznania (Poznań Podolany) przy  rondzie Obornickim  (wyjazd w kierunku -  Oborniki, Piła, Koszalin). W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są duże obiekty handlowo - usługowe i nowoczesne obiekty biurowe i produkcyjne.
zobacz szczegóły oferty ...
Magazyn wolnostojący z placem manewrowym i parkingiem - Poznań ŚRÓDKA- ul. Michała 77
Bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum miasta – rondo Śródka, Zawady – łatwy wyjazd  z miasta w kierunku wschodnim i północnym. 1,3 km od dwupasmowego odcinka ul. Warszawskiej - wylot na Warszawę w kierunku tras A2 oraz S5 Funkcjonalny magazyn w budynku wolnostojącym, wokół plac o powierzchni 3000 m2, posesja ogrodzona. Magazyn zaopatrzony w dwie bramy wjazdowe o wysokości 430 cm  (do pomieszczenia wjedzie samochód TIR). Część handlowo – usługowa, o powierzchni ok 200 m2 ogrzewana, w części magazynowej możliwe podłączenie ogrzewania do istniejącej kotłowni po uprzednim remoncie. Pełne zaplecze sanitarne po remoncie. Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
zobacz szczegóły oferty ...
Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Niektóre z nich mogły zostać już zapisane. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu